A+ R A-

Nyugati csoport: érkezők-távozók

Nézzük meg, hogy alakultak át a Nyugati csoport csapatainak játékoskeretei a nyár folyamán. Összeállításunk a teljesség igénye nélkül készült.  

BKV Előre SC

Érkezett:

Távozott: Bencze Zsolt (Pomáz), Bozsik Bence (Pilis), Csák Zoltán (Csepel), Nagyházi Dávid (Dorog), Peinlich Szilárd (Bicske), Ténai Attila (Kecskéd).

Csepel FC

Érkezett: Marczinka Tamás (Budafok), Csák Zoltán (BKV Előre)

Távozott: Németh Gábor (THSE Szabadkikötő), Rácz Botond (THSE Szabadkikötő) Szabó Krisztián (THSE Szabadkikötő), Takács László (Dabas-Gyón), Teplán János (Malév).

Csornai SE

Érkezett: Kis Szabolcs (Kazincbarcika), Nehéz Máté (Hatvan), Hajba Tamás (Szolnok), Szabó Marcell (Hódmezővásárhely) Távozott: Császár Attila (Pápa), Szabó Bence (Veszprém), Sánta András (Pápa)

Dunaharaszti MTK

Érkezett: Bíró Tamás (Honvéd), Mendebaba Szása (SZEOL), Ivicevic Márk (Dunaújváros), Rusvay Gergely (Vác), Szenes Bence (Vác)

Távozott: Bozsik Viktor (abbahagyta), Benke Bálint (Cigánd), Vereckei Dániel (?), Szanku Kristóf (Taksony), Kaizer Antal (Taksony), Miskei Milán (Németország), Scheiber Bence (Gázgyár)

Érdi VSE

Érkezett: Pál Szabolcs (Szlovákia), Kárász Krisztián (FTC), Füzér Zoltán (Százhalombatta)

Távozott: Gyurácz Bálint, Palásthy Norbert, Zsivóczky Norbert (Dabas-Gyón)

FC Ajka

Érkezett: Bene Zsombor (Veszprém), Krebsz Máté (Veszprém), Pokorni Péter (kapus, Szekszárd), Baksa Dénes (védő, Videoton II.), Graszl Károly (Puskás Akadémia), Kalász Milán (Felsőtárkány), Nagy Erik (Kozármisleny), Nagy Mihály Krisztián (Szentlőrinc), Varga Zsolt (Nyúl), Horváth Péter (Hévíz), Szabó Tibor (Gyirmót FC Győr II), Vallejos Dominique (Csákvár), Horváth Patrik (Csács-Nemesapáti)

Távozott: Dénes Zsolt, Tölgyesi Viktor (Tiszakécske), Rosta Levente, Pataki Roland, Skriba Máté (Pápa), Hanzl Máté (Pápa), Kozma Máté (Pápa), Szabó Zsolt (Pápa), Major Norbert, Pál Dávid, Lőrinczy Attila, Fodor Marcell, Nagy Bálint, Balázs Richárd (Szeged 2011), Zvara Dávid (Dunaújváros)

III. KER. TVE

Érkezett: Nyárasdi Zsombor (Jászberény), Palásthy Dávid (kapus, Soroksár), Dragan Vukmir (MTK), Hamar Ádám (Jászberény), Grúz Tamás (Budafok)

Távozott: Kis Balázs (Jászberény), Bartha Roland, Czirjék Zoltán (Balassagyarmat), Gál Szabolcs, Gőgitz Ádám, Ihos Ádám, Katona Máté, Polonyi Patrick

Kaposvári Rákóczi FC

Érkezett: Andorka Péter (), Fodor Marcell (ZTE), Rajczi Péter (Kisvárda), Böjte Patrik (Balatonlelle), Sóron Tibor (RKSK), Ur László (Nyíregyháza), Bakos Bence (Balmazújváros), Ur László (Nyíregyháza), Vachtler Csaba (Balmazújváros)

Távozott: Bíró Dominik (Nyíregyháza), Horváth Ferenc (Nyíregyháza), Vadas Zalán (Juta), Meksz Gyula (Juta), Gőcze Gergő (PMFC), Müllerlei Szabolcs (Kozármisleny)

Pápai Perutz FC

Érkezett: Szabó Zsolt (Ajka), Császár Attila (Csorna), Kozma Máté (Ajka), Hanzl Máté (Ajka), Skriba Máté (Ajka), Sánta András (Csorna), Németh László (Szeged)

Távozott: Vencel Zoltán, Bolla Gergő, Györkös Bence, Györkös Zoltán, Nagy Péter, Szedlacsek Balázs

Pénzügyőr SE

Érkezett: Czuczi Márton (Mezőkövesd), Esze Bence (Ibrány), Valkovics Dávid (Komló), Despotovic Vanja (Szigetszentmiklós), Kovács János (Szigetszentmiklós), Majoros Árpád (Vác), Orbán Patrik (Törökbálint), Vajda Dávid (Dunaújváros), Farkas Máté (Vasas), Beszterczei Attila (Békéscsaba), Tomori Zoltán (Vasas)

Távozott: Laurinyecz Ákos (Gyöngyös), Tajti Bence (Hatvan), Hetesi Patrik, Rabatin Szabolcs (SZEOL), Rabatin Norbert (II. KER. UFC), Király Márton (II. KER. UFC), Bakó Ádám (Alsónémedi), Pápai Ádám (Ausztria), Kovács Dániel (Martonvásár), Terplán Zoltán (Ausztria), Demeter Nándor (abbahagyta)

Puskás Akadémia II

Érkezett:

Távozott: Damásdi Alex (Cegléd)

TARR Adráshida SC

Érkezett: Nagy Zoltán (Sárvár FC), Macher Dávid (kapus, ZTE)

THSE-Szabadkikötő

Érkezett: Németh Gábor (Csepel), Rácz Botond (Csepel), Szabó Krisztián (Csepel)

Távozott: Kondor László, Pokó Ajtony, Liska Tibor

Videoton FC II

Érkezett:

Távozott: Véninger Bertalan (Mór)

VLS Veszprém

Érkezett: Szabó Bence (Csorna), Polareczki Roland (Hévíz), Boromisza Gábor (), Mikler Dániel (Szigetszentmiklós), Szűcs Lajos (), Palkó Győző (Szigetszentmiklós), Friedrich Dávid (), Koós Patrik (Illés Akadémia), Szenczi Bence (Illés Akadémia)

Távozott: Hársfalvi András (Videoton), Molnár Marcell (Union St. Roman, Ausztria), Szabó Patrik, Burcsik Martin, Bene Zsombor (Ajka), Krebsz Máté (Ajka), Büki Baltazár (Iváncsa)

Szóljon hozzá!

Nyugati csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Érdi VSE 6 3 1 21
Videoton FC II 7 0 3 21
Kaposvári Rákóczi FC 6 1 3 19
Puskás Akadémia FC II 6 1 3 19
FC Ajka 5 3 2 18
Csepel FC 5 2 3 17
Tarr Andráshida SC 5 1 4 16
Pápai Perutz FC 5 0 5 15
Dunaharaszti MTK 4 2 4 14
III. Kerületi TVE 3 5 2 14
BKV Előre SC 4 1 5 13
VLS Veszprém 3 3 4 12
Pénzügyőr SE 3 1 6 10
THSE-Szabadkikötő 3 0 7 9
Csornai SE 2 0 8 6
Gyirmót FC Győr II 1 1 8 4

Közép-csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Dunaújváros PASE 7 1 2 22
SZEOL SC 7 0 3 21
Pécsi MFC 7 0 3 21
Duna Aszfalt TVSE 6 2 2 20
FC Dabas 5 3 2 18
Szentlőrinc SE 6 0 4 18
Szekszárdi UFC 4 4 2 16
Paksi FC II 5 1 4 16
Iváncsa KSE 5 1 4 16
Kozármisleny FC 4 1 5 13
Budapest Honvéd-MFA II 3 2 5 11
Rákosmente KSK 3 2 5 11
Vecsési FC 1 4 5 7
Mórahalom VSE 1 3 6 6
Hódmezővásárhelyi FC 0 5 5 5
Makói FC 0 3 7 3

Keleti csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Monori SE 7 3 0 24
ESMTK 7 1 2 22
Putnok FC 6 2 2 20
STC Salgótarján 6 1 3 19
MTK Budapest II 5 1 4 16
Balassagyarmati VSE 5 0 5 15
Cigánd SE 4 2 4 14
Nyírbátori FC 4 1 5 13
Debreceni EAC 4 1 5 13
Füzesgyarmati SK 3 2 5 11
Termálfürdő Tiszaújváros 3 2 5 11
Tiszafüredi VSE 3 2 5 11
Jászberényi FC 2 4 4 10
Gyöngyösi AK 2 4 4 10
Diósgyőri VTK II 2 3 5 9
Tállya KSE 1 3 6 6