A+ R A-

Nyugati hírek

Beharangozó Nyugati csoport 10. forduló

Ahogy azt Olvasóink már megszokhatták, az NB III Nyugati csoport tizedik játéknapját, Króner Péter, a Dunaharaszti MTK vezetőedzőjének tippjeivel harangozzuk be.

Horváth Dénes irányítja mától a Csorna szakmai munkáját

Az elmúlt héten összeült a Csornai SE elnöksége, és az eredménytelen őszi szereplés következtében felmentette Bognár Zsoltot az NB III-as csapatnál végzett edzői munkája alól.

ÉLŐ eredménykövetés az NB III 8. fordulójáról

Szombaton és vasárnap igyekszünk a leggyorsabban közölni a mérkőzések végeredményét és, ha módunkban áll, akkor a részeredményeket is! Tartsatok velünk a hétvégén!

Beharangozó Nyugati csoport 9. forduló

Ahogy azt Olvasóink már megszokhatták, az NB III Nyugati csoport kilencedik játéknapját, Króner Péter, a Dunaharaszti MTK vezetőedzőjének tippjeivel harangozzuk be.

Beharangozó Nyugati csoport 8. forduló

Ahogy azt Olvasóink már megszokhatták, az NB III Nyugati csoport nyolcadik játéknapját, Króner Péter, a Dunaharaszti MTK vezetőedzőjének tippjeivel harangozzuk be.

Nyugati csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Érdi VSE 6 3 1 21
Videoton FC II 7 0 3 21
Kaposvári Rákóczi FC 6 1 3 19
Puskás Akadémia FC II 6 1 3 19
FC Ajka 5 3 2 18
Csepel FC 5 2 3 17
Tarr Andráshida SC 5 1 4 16
Pápai Perutz FC 5 0 5 15
Dunaharaszti MTK 4 2 4 14
III. Kerületi TVE 3 5 2 14
BKV Előre SC 4 1 5 13
VLS Veszprém 3 3 4 12
Pénzügyőr SE 3 1 6 10
THSE-Szabadkikötő 3 0 7 9
Csornai SE 2 0 8 6
Gyirmót FC Győr II 1 1 8 4

Közép-csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Dunaújváros PASE 7 1 2 22
SZEOL SC 7 0 3 21
Pécsi MFC 7 0 3 21
Duna Aszfalt TVSE 6 2 2 20
FC Dabas 5 3 2 18
Szentlőrinc SE 6 0 4 18
Szekszárdi UFC 4 4 2 16
Paksi FC II 5 1 4 16
Iváncsa KSE 5 1 4 16
Kozármisleny FC 4 1 5 13
Budapest Honvéd-MFA II 3 2 5 11
Rákosmente KSK 3 2 5 11
Vecsési FC 1 4 5 7
Mórahalom VSE 1 3 6 6
Hódmezővásárhelyi FC 0 5 5 5
Makói FC 0 3 7 3

Keleti csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Monori SE 7 3 0 24
ESMTK 7 1 2 22
Putnok FC 6 2 2 20
STC Salgótarján 6 1 3 19
MTK Budapest II 5 1 4 16
Balassagyarmati VSE 5 0 5 15
Cigánd SE 4 2 4 14
Nyírbátori FC 4 1 5 13
Debreceni EAC 4 1 5 13
Füzesgyarmati SK 3 2 5 11
Termálfürdő Tiszaújváros 3 2 5 11
Tiszafüredi VSE 3 2 5 11
Jászberényi FC 2 4 4 10
Gyöngyösi AK 2 4 4 10
Diósgyőri VTK II 2 3 5 9
Tállya KSE 1 3 6 6