A+ R A-

Közép-csoport: érkezők-távozók

Nézzük meg, hogy alakultak át a Közép-csoport csapatainak játékoskeretei a nyár folyamán. Összeállításunk a teljesség igénye nélkül készült.  

Budapest Honvéd-MFA

Érkezett:

Távozott:

Duna Aszfalt Tiszakécske VSE

Érkezett: Annus Árpád (Besenyszög), Helesfay Donát (Kozármisleny), Horváth Bence (Hódmezővásárhely), Kardos Norbert (Kazincbarcika), Kirchner Krisztián (Kozármisleny), Takács Krisztófer (MTK Budapest II), Zámbori Dániel (Gyula)

Távozott: Bagi István (Csongrád), Csurka Ádám (Kiskunfélegyháza), István László (Makó), Nagy Dániel (Kecskemét)

Dunaújváros PASE

Érkezett: Barna Zsolt (Szigetszentmiklós), Ferencz Bálint (Komló), Sándor Tamás (Cigánd), Zvara Dávid (Salgótarján)

Távozott: Ablonczy Gerjén (Hódmezővásárhely), Blatt Pál (Tolna)

FC Dabas

Érkezett: Crkvenjakov Dalibor (Mórahalom), Fitos László (RKSK)

Távozott: 

Hódmezővásárhelyi FC

Érkezett: Ablonczy Gerjén (Dunaújváros)

Távozott: Babolek Zoltán (Makó), Horváth Bence (Tiszakécske), Szabó Marcell (Csorna),

Iváncsa KSE

Érkezett:

Távozott:

Kozármisleny FC

Érkezett: Racskó Roland (Csákvár), Ivancsics Alex (Kisvárda), Tar Krisztián (Ausztria), Grabarics Máté (Szászvár), Reith Renátó (Szentlőrinc), Kiss Dominik (Kalocsa), Németh Áron (Komló), Hleba Tamás (Pécs), Müllerlei Szabolcs (Kaposvár), Márkvárt Patrik (Szekszárd), Horvát Gábor (Szekszárd), Fiáth Péter (Kaposvár), Petrovics Tamás (Pécs),

Távozott: Nagy Erik (Ajka), Varga Márkó (Kazincbarcika), Miroslav Grumic (Haladás), Horváth Dániel (Csákvár), Causic Andrej (Szeged 2011), Beke Péter (Szeged 2011), Kemény Tamás (Kazincbarcika), Wittrédi Dávid (Pécs), Helesfay Donát (Tiszakécske), Kirchner Krisztián (Tiszakécske), Gubacsi Zoltán (Salgótarján), Marton Viktor (Mohács), Kismárton Milán (Szászvár), Szekszárdi Tamás, Milutinovic Mihailo, Pajor Imre

Makói FC

Érkezett: Babolek Zoltán (Hódmezővásárhely), István László (Tiszakécske)

Távozott:

Mórahalom VSE

Érkezett:

Távozott: Crkvenjakov Dalibor (Dabas), Deák Bence (Tiszasziget), Király Dávid (Szegedi VSE)

Paksi FC II

Érkezett:

Távozott:

Pécsi MFC

Érkezett: Wittrédi Dávid (Kozármisleny)

Távozott: Hleba Tamás (Kozármisleny), Petrovics Tamás (Kozármisleny)

Rákosmente KSK

Érkezett:

Távozott: Bárányos Zsolt (Pilis), Farkas Zoltán (THSE Szabadkikötó), Fitos László (FC Dabas), Gyárfás Tamás (Södertalje FK, Svédország), Sóron Tibor (Kaposvár),

Szekszárdi UFC

Érkezett:

Távozott: Horvát Gábor (Kozármisleny), Márkvárt Patrik (Kozármisleny)

Szentlőrinc SE

Érkezett:

Távozott: Domonkos Csaba (PVSK),Füredi Szabolcs (Pécs), Horváth Péter (Pécs), Kalmár Zsolt (Szalánta)

SZEOL SC

Érkezett: Benkő Jakab (FK Szeged), Rabatin Szabolcs (Pénzügyőr), Szabó Attila (Dabas-Gyón)

Távozott: Gál Szabolcs (Salgótarján, Ferkó Ádám (BKV Előre), Mendebaba Szása (Dunaharaszti),

Vecsési FC

Érkezett: Balázs Bálint (REAC), Szabó Sándor (Diósd), Tóth Olivér (Hatvan), Csordás Szabolcs (Sopron), Márki Bence (Soroksár), Lajer Gábor (Budaörs), Rein Bence Attila (Komló), Orgován László (Soroksár)

Távozott: Piros Gábor, Tell Tamás, Dombai Dávid (Tápiószecső), Kollár Dániel, Czimmerman Patrik (Mogyoród), Sziklási Gergely (MTK), Novák Alexis (Dunavarsány)

Szóljon hozzá!

Nyugati csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Érdi VSE 2 0 0 6
FC Ajka 2 0 0 6
THSE-Szabadkikötő 2 0 0 6
Kaposvári Rákóczi FC 1 1 0 4
III. Kerületi TVE 1 1 0 4
Gyirmót FC Győr II 1 0 1 3
Puskás Akadémia FC II 1 0 1 3
Csepel FC 1 0 1 3
Tarr Andráshida SC 1 0 1 3
Videoton FC II 1 0 1 3
Pénzügyőr SE 1 0 1 3
Dunaharaszti MTK 0 1 1 1
BKV Előre SC 0 1 1 1
Pápai Perutz FC 0 0 2 0
VLS Veszprém 0 0 2 0
Csornai SE 0 0 2 0

Közép-csoport

Team Wins DRAW Lost Points
SZEOL SC 2 0 0 6
Duna Aszfalt TVSE 1 1 0 4
Szekszárdi UFC 1 1 0 4
Dunaújváros PASE 1 1 0 4
Paksi FC II 1 1 0 4
Pécsi MFC 1 0 1 3
Rákosmente KSK 1 0 1 3
Kozármisleny FC 1 0 1 3
Hódmezővásárhelyi FC 0 2 0 2
Makói FC 0 2 0 2
Mórahalom VSE 0 2 0 2
Vecsési FC 0 2 0 2
FC Dabas 0 1 1 1
Budapest Honvéd-MFA II 0 1 1 1
Szentlőrinc SE 0 0 2 0
Iváncsa KSE 0 0 2 0

Keleti csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Putnok FC 2 0 0 6
Tállya KSE 1 1 0 4
Debreceni EAC 1 1 0 4
Monori SE 1 1 0 4
Jászberényi FC 1 1 0 4
Tiszafüredi VSE 1 0 1 3
Balassagyarmati VSE 1 0 1 3
MTK Budapest II 1 0 1 3
Cigánd SE 1 0 1 3
Nyírbátori FC 1 0 1 3
ESMTK 1 0 1 3
Gyöngyösi AK 0 2 0 2
Diósgyőri VTK II 0 1 1 1
STC Salgótarján 0 1 1 1
Füzesgyarmati SK 0 0 2 0
Termálfürdő Tiszaújváros 0 0 2 0