A+ R A-

Közép-csoport: érkezők-távozók

Nézzük meg, hogy alakultak át a Közép-csoport csapatainak játékoskeretei a nyár folyamán. Összeállításunk a teljesség igénye nélkül készült.  

Budapest Honvéd-MFA

Érkezett:

Távozott:

Duna Aszfalt Tiszakécske VSE

Érkezett: Annus Árpád (Besenyszög), Helesfay Donát (Kozármisleny), Horváth Bence (Hódmezővásárhely), Kardos Norbert (Kazincbarcika), Kirchner Krisztián (Kozármisleny), Takács Krisztófer (MTK Budapest II), Zámbori Dániel (Gyula)

Távozott: Bagi István (Csongrád), Csurka Ádám (Kiskunfélegyháza), István László (Makó), Nagy Dániel (Kecskemét)

Dunaújváros PASE

Érkezett: Barna Zsolt (Szigetszentmiklós), Ferencz Bálint (Komló), Sándor Tamás (Cigánd), Zvara Dávid (Salgótarján)

Távozott: Ablonczy Gerjén (Hódmezővásárhely), Blatt Pál (Tolna)

FC Dabas

Érkezett: Crkvenjakov Dalibor (Mórahalom), Fitos László (RKSK)

Távozott: 

Hódmezővásárhelyi FC

Érkezett: Ablonczy Gerjén (Dunaújváros)

Távozott: Babolek Zoltán (Makó), Horváth Bence (Tiszakécske), Szabó Marcell (Csorna),

Iváncsa KSE

Érkezett:

Távozott:

Kozármisleny FC

Érkezett: Racskó Roland (Csákvár), Ivancsics Alex (Kisvárda), Tar Krisztián (Ausztria), Grabarics Máté (Szászvár), Reith Renátó (Szentlőrinc), Kiss Dominik (Kalocsa), Németh Áron (Komló), Hleba Tamás (Pécs), Müllerlei Szabolcs (Kaposvár), Márkvárt Patrik (Szekszárd), Horvát Gábor (Szekszárd), Fiáth Péter (Kaposvár), Petrovics Tamás (Pécs),

Távozott: Nagy Erik (Ajka), Varga Márkó (Kazincbarcika), Miroslav Grumic (Haladás), Horváth Dániel (Csákvár), Causic Andrej (Szeged 2011), Beke Péter (Szeged 2011), Kemény Tamás (Kazincbarcika), Wittrédi Dávid (Pécs), Helesfay Donát (Tiszakécske), Kirchner Krisztián (Tiszakécske), Gubacsi Zoltán (Salgótarján), Marton Viktor (Mohács), Kismárton Milán (Szászvár), Szekszárdi Tamás, Milutinovic Mihailo, Pajor Imre

Makói FC

Érkezett: Babolek Zoltán (Hódmezővásárhely), István László (Tiszakécske)

Távozott:

Mórahalom VSE

Érkezett:

Távozott: Crkvenjakov Dalibor (Dabas), Deák Bence (Tiszasziget), Király Dávid (Szegedi VSE)

Paksi FC II

Érkezett:

Távozott:

Pécsi MFC

Érkezett: Wittrédi Dávid (Kozármisleny)

Távozott: Hleba Tamás (Kozármisleny), Petrovics Tamás (Kozármisleny)

Rákosmente KSK

Érkezett:

Távozott: Bárányos Zsolt (Pilis), Farkas Zoltán (THSE Szabadkikötó), Fitos László (FC Dabas), Gyárfás Tamás (Södertalje FK, Svédország), Sóron Tibor (Kaposvár),

Szekszárdi UFC

Érkezett:

Távozott: Horvát Gábor (Kozármisleny), Márkvárt Patrik (Kozármisleny)

Szentlőrinc SE

Érkezett:

Távozott: Domonkos Csaba (PVSK),Füredi Szabolcs (Pécs), Horváth Péter (Pécs), Kalmár Zsolt (Szalánta)

SZEOL SC

Érkezett: Benkő Jakab (FK Szeged), Rabatin Szabolcs (Pénzügyőr), Szabó Attila (Dabas-Gyón)

Távozott: Gál Szabolcs (Salgótarján, Ferkó Ádám (BKV Előre), Mendebaba Szása (Dunaharaszti),

Vecsési FC

Érkezett: Balázs Bálint (REAC), Szabó Sándor (Diósd), Tóth Olivér (Hatvan), Csordás Szabolcs (Sopron), Márki Bence (Soroksár), Lajer Gábor (Budaörs), Rein Bence Attila (Komló), Orgován László (Soroksár)

Távozott: Piros Gábor, Tell Tamás, Dombai Dávid (Tápiószecső), Kollár Dániel, Czimmerman Patrik (Mogyoród), Sziklási Gergely (MTK), Novák Alexis (Dunavarsány)

Szóljon hozzá!

Nyugati csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Érdi VSE 6 3 1 21
Videoton FC II 7 0 3 21
Kaposvári Rákóczi FC 6 1 3 19
Puskás Akadémia FC II 6 1 3 19
FC Ajka 5 3 2 18
Csepel FC 5 2 3 17
Tarr Andráshida SC 5 1 4 16
Pápai Perutz FC 5 0 5 15
Dunaharaszti MTK 4 2 4 14
III. Kerületi TVE 3 5 2 14
BKV Előre SC 4 1 5 13
VLS Veszprém 3 3 4 12
Pénzügyőr SE 3 1 6 10
THSE-Szabadkikötő 3 0 7 9
Csornai SE 2 0 8 6
Gyirmót FC Győr II 1 1 8 4

Közép-csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Dunaújváros PASE 7 1 2 22
SZEOL SC 7 0 3 21
Pécsi MFC 7 0 3 21
Duna Aszfalt TVSE 6 2 2 20
FC Dabas 5 3 2 18
Szentlőrinc SE 6 0 4 18
Szekszárdi UFC 4 4 2 16
Paksi FC II 5 1 4 16
Iváncsa KSE 5 1 4 16
Kozármisleny FC 4 1 5 13
Budapest Honvéd-MFA II 3 2 5 11
Rákosmente KSK 3 2 5 11
Vecsési FC 1 4 5 7
Mórahalom VSE 1 3 6 6
Hódmezővásárhelyi FC 0 5 5 5
Makói FC 0 3 7 3

Keleti csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Monori SE 7 3 0 24
ESMTK 7 1 2 22
Putnok FC 6 2 2 20
STC Salgótarján 6 1 3 19
MTK Budapest II 5 1 4 16
Balassagyarmati VSE 5 0 5 15
Cigánd SE 4 2 4 14
Nyírbátori FC 4 1 5 13
Debreceni EAC 4 1 5 13
Füzesgyarmati SK 3 2 5 11
Termálfürdő Tiszaújváros 3 2 5 11
Tiszafüredi VSE 3 2 5 11
Jászberényi FC 2 4 4 10
Gyöngyösi AK 2 4 4 10
Diósgyőri VTK II 2 3 5 9
Tállya KSE 1 3 6 6