A+ R A-

Közép-hírek

Beharangozó Közép-csoport 2. forduló

A Közép-csoport második fordulóját, a múlt héthez hasonlóan, Nyilas Elek, a Duna Aszfalt TVSE szakmai igazgatójának tippjeivel harangozzuk be.

350 nap után, kapitányként tért vissza a SZEOL középpályása

Győztes meccsen debütált a SZEOL új csapatkapitánya: a hosszú idő után, sérüléséből visszatérő Ondrejó Tamás 2016 márciusa után játszott végig újra egy mérkőzést.

ÉLŐ eredménykövetés az NB III 1. fordulójáról

A mai és a holnapi nap folyamán igyekszünk a leggyorsabban közölni a mérkőzések végeredményét és, ha módunkban áll, akkor a részeredményeket is! Tartsatok velünk a hétvégén!

Fegyelmi határozatok az 1. forduló után

A Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottsága keddi ülésén a következő döntések születtek.

Beharangozó Közép-csoport 1. forduló

Ahogy azt már korábban előre jeleztük, a Közép-csoport idei szakértője, Nyilas Elek, a Duna Aszfalt TVSE szakmai igazgatója lesz, akinek tippjeivel harangozzuk be az első fordulót.

Nyugati csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Érdi VSE 2 0 0 6
FC Ajka 2 0 0 6
THSE-Szabadkikötő 2 0 0 6
Kaposvári Rákóczi FC 1 1 0 4
III. Kerületi TVE 1 1 0 4
Gyirmót FC Győr II 1 0 1 3
Puskás Akadémia FC II 1 0 1 3
Csepel FC 1 0 1 3
Tarr Andráshida SC 1 0 1 3
Videoton FC II 1 0 1 3
Pénzügyőr SE 1 0 1 3
Dunaharaszti MTK 0 1 1 1
BKV Előre SC 0 1 1 1
Pápai Perutz FC 0 0 2 0
VLS Veszprém 0 0 2 0
Csornai SE 0 0 2 0

Közép-csoport

Team Wins DRAW Lost Points
SZEOL SC 2 0 0 6
Duna Aszfalt TVSE 1 1 0 4
Szekszárdi UFC 1 1 0 4
Dunaújváros PASE 1 1 0 4
Paksi FC II 1 1 0 4
Pécsi MFC 1 0 1 3
Rákosmente KSK 1 0 1 3
Kozármisleny FC 1 0 1 3
Hódmezővásárhelyi FC 0 2 0 2
Makói FC 0 2 0 2
Mórahalom VSE 0 2 0 2
Vecsési FC 0 2 0 2
FC Dabas 0 1 1 1
Budapest Honvéd-MFA II 0 1 1 1
Szentlőrinc SE 0 0 2 0
Iváncsa KSE 0 0 2 0

Keleti csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Putnok FC 2 0 0 6
Tállya KSE 1 1 0 4
Debreceni EAC 1 1 0 4
Monori SE 1 1 0 4
Jászberényi FC 1 1 0 4
Tiszafüredi VSE 1 0 1 3
Balassagyarmati VSE 1 0 1 3
MTK Budapest II 1 0 1 3
Cigánd SE 1 0 1 3
Nyírbátori FC 1 0 1 3
ESMTK 1 0 1 3
Gyöngyösi AK 0 2 0 2
Diósgyőri VTK II 0 1 1 1
STC Salgótarján 0 1 1 1
Füzesgyarmati SK 0 0 2 0
Termálfürdő Tiszaújváros 0 0 2 0