A+ R A-

Keleti csoport: érkezők-távozók

Nézzük meg, hogy alakultak át a Keleti csoport csapatainak játékoskeretei a nyár folyamán. Összeállításunk a teljesség igénye nélkül készült.

Balassagyarmat VSE

Érkezett:

Távozott:

Cigánd SE

Érkezett: Balla János (Tiszakanyár), Benke Bálint (Dunaharaszti), Certicky Márk (Cigánd SE U-19), Deme Tamás (Cigánd SE U-19), Horváth Attila (Cigánd SE U-19), Jáger Csaba (Cigánd SE II), Kovács Gergő (Hajdúböszörmény), Makkai Ádám (Cigánd SE U-19), Molnár László (Tiszaújváros), Molnár Tamás (Hajdúböszörmény), Németh Szabolcs (Hatvan), Oravecz Zénó (Cigánd SE II), Ötvös Bence (Nyíregyháza), Pásztor Alex (Cigánd SE II), Sánta Kázmér (Cigánd SE II), Szöllősi Ferenc (Jászberény), Toma György (Kisvárda).

Távozott: Angyal Norbert (Szolnok), Balogh Alex (Putnok), Balogh Tamás (Békéscsaba), Barcsay Márk (Sényő), Csicsvári Milán (Putnok), Egyed Balázs (Putnok), Kasza Dániel (REAC), Katona György (Szolnok), Kuti Krisztián (DVSC), Molnár Róbert (Szolnok), Nicorec Onisor (Szeged), Oltean Sergiu (Kisvárda), Popa Ovidiu (Románia), Popescu Robert (Füzesgyarmat), Raducu Sorin (Otelul Galati), Sándor Tamás (Dunaújváros), Szilágyi Lóránd (Spanyolország), Varga Kevin (DVSC)

Debreceni EAC

Érkezett: Karikás Krisztián (Dabas-Gyón)

Távozott:

Diósgyőri VTK II

Érkezett:

Távozott: Bodnár Dominik (Putnok)

ESMTK

Érkezett:

Távozott:

Füzesgyarmati SK

Érkezett: Pataki Zalán (Tállya), Popescu Robert (Cigánd)

Távozott:

Gyöngyösi AK

Érkezett: Petrezselyem Tamás (Hatvan)

Távozott:

Jászberényi FC

Érkezett: Switzer Nabil (Szigetszentmiklós)

Távozott: Birtalan János (BKV Előre), Lukács Richárd (Hajdúböszörmény), Nyárasdi Zsombor (III. ker TVE), Szöllősi Ferenc (Cigánd)

Monor SE

Érkezett:

Távozott:

MTK Budapest II

Érkezett:

Távozott: Takács Krisztófer (Tiszakécske)

Nyírbátori FC

Érkezett: Fenyőfalvi Csaba, Nagy Bence, Tóth Márk (mindhárman DVSC-DLA U19), Pálinkás Gergő, Vámos Márk (mindketten Nyíregyháza Spartacus)

Távozott: Illés Gyula (Tarpa), Kinál Gábor (Nyírmeggyes), Kornutjak Volodimir (Ukrajna), Lakatos László (Sényő-Carnifex), Sipos Tamás (Mándok)

Putnok FC

Érkezett: Balogh Alex (Cigánd), Csicsvári Milán (Cigánd), Egyed Balázs (Cigánd), Bodnár Dominik (DVTK II)

Távozott:

STC Salgótarján

Érkezett: Oláh László Dávid (Békéscsaba), Bogáti Péter (Monor), Gubacsi Zoltán (Kozármisleny), Zsivóczky-Pandel Péter (Kaposvár), Gál Szabolcs (SZEOL), Banjac Nikola (Spartak Subotica), Pataki Roland (Ajka), Lékai Soma (Kisvárda), Czerula Dávid (Balatonlelle), Keserű Bence (Újpest), Madaras Dávid (Martonvásár), Gábor Lukács József, Katona György (Gyula), Kovács László Botond (Cegléd), Spitzmüller István (Békéscsaba).

Távozott: Köböl Máté (Mezőkövesd), Lukács Raymond (Mezőkövesd), Fildan Calin (Füzesgyarmat), Csóka Róbert, Kerényi Gábor, Romhányi Tamás, Tarlósi Patrik (Felsőtárkány), Debreczeni Dávid (Eger), Berki István (Rákosmente KSK), Zvara Dávid (Felsőtárkány), Novák Norbert (Karancslapujtő), Nagy Richárd (Cered), Kersák Roland (Soroksár)

Tállya KSE

Érkezett: Minczér Tibor (Kisvárda)

Távozott: Pataki Zalán (Füzesgyarmat)

Termálfürdő FC Tiszaújváros

Érkezett: Nagy Péter (Hajdúböszörmény), Nagy Róbert (Hajdúböszörmény), Kapacina Kevin (Balmazújváros), Pap Zsolt (DVSC U-19)

Távozott:

Tiszafüred VSE

Érkezett:

Távozott:

Szóljon hozzá!

Nyugati csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Érdi VSE 10 5 1 35
Kaposvári Rákóczi FC 11 2 3 35
FC Ajka 9 4 3 31
Tarr Andráshida SC 9 1 6 28
Pápai Perutz FC 9 1 6 28
Puskás Akadémia FC II 8 2 6 26
Videoton FC II 8 1 7 25
Csepel FC 7 3 6 24
Dunaharaszti MTK 6 5 5 23
III. Kerületi TVE 5 7 4 22
BKV Előre SC 6 2 8 20
Pénzügyőr SE 5 2 9 17
VLS Veszprém 3 4 9 13
Csornai SE 4 1 11 13
Gyirmót FC Győr II 3 2 11 11
THSE-Szabadkikötő 3 2 11 11

Közép-csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Dunaújváros PASE 12 1 3 37
Duna Aszfalt TVSE 11 3 2 36
Pécsi MFC 11 2 3 35
SZEOL SC 10 1 5 31
Iváncsa KSE 9 3 4 30
FC Dabas 8 3 5 27
Paksi FC II 8 2 6 26
Szentlőrinc SE 7 3 6 24
Rákosmente KSK 6 3 7 21
Szekszárdi UFC 5 5 6 20
Kozármisleny FC 5 3 8 18
Budapest Honvéd-MFA II 5 2 9 17
Mórahalom VSE 2 5 9 11
Hódmezővásárhelyi FC 2 5 9 11
Makói FC 2 3 11 9
Vecsési FC 1 4 11 7

Keleti csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Monori SE 12 4 0 40
ESMTK 11 3 2 36
STC Salgótarján 10 2 4 32
MTK Budapest II 8 2 6 26
Putnok FC 7 4 5 25
Tiszafüredi VSE 7 2 7 23
Jászberényi FC 5 6 5 21
Füzesgyarmati SK 6 3 7 21
Nyírbátori FC 6 3 7 21
Cigánd SE 6 2 8 20
Termálfürdő Tiszaújváros 5 3 8 18
Balassagyarmati VSE 5 2 9 17
Gyöngyösi AK 4 5 7 17
Diósgyőri VTK II 4 3 9 15
Debreceni EAC 4 2 10 14
Tállya KSE 3 4 9 13

Nyugati csoport 16. forduló

Közép-csoport 16. forduló

Keleti csoport 16. forduló