A+ R A-

Alaposan kicserélődött a Cigánd SE kerete

A bodrogközi együttes 18+2 fős kerettel vág neki az NB III-as bajnoki szezonnak.

Érkezők: Balla János (Tiszakanyár), Benke Bálint (Dunaharaszti), Certicky Márk (Cigánd SE U-19), Deme Tamás (Cigánd SE U-19), Horváth Attila (Cigánd SE U-19), Jáger Csaba (Cigánd SE II), Kovács Gergő (Hajdúböszörmény), Makkai Ádám (Cigánd SE U-19), Molnár László (Tiszaújváros), Molnár Tamás (Hajdúböszörmény), Németh Szabolcs (Hatvan), Oravecz Zénó (Cigánd SE II), Ötvös Bence (Nyíregyháza), Pásztor Alex (Cigánd SE II), Sánta Kázmér (Cigánd SE II), Szöllősi Ferenc (Jászberény), Toma György (Kisvárda).

Távozók: Angyal Norbert (Szolnok), Balogh Alex (Putnok), Balogh Tamás (Békéscsaba), Barcsay Márk (Sényő), Csicsvári Milán (Putnok), Egyed Balázs (Putnok), Kasza Dániel (REAC), Katona György (Szolnok), Kuti Krisztián (DVSC), Molnár Róbert (Szolnok), Nicorec Onisor (Szeged), Oltean Sergiu (Kisvárda), Popa Ovidiu (Románia), Popescu Robert (Füzesgyarmat), Raducu Sorin (Otelul Galati), Sándor Tamás (Dunaújváros), Szilágyi Lóránd (Spanyolország), Varga Kevin (DVSC).

A Cigánd SE 2017-2018. évi őszi bajnoki kerete:

Játékosok:

Kapusok (2): Deme Tamás Sánta Tibor

Védők (6): Baksa Zoltán Horváth Attila Jáger Csaba Kovács Gergő Oravecz Zénó Pásztor Alex

Középpályások (9): Balla János Benke Bálint Certicky Márk Molnár László Oláh Levente Ötvös Bence Sánta Kázmér Szöllősi Ferenc Toma György

Csatárok (3): Makkai Ádám Molnár Tamás 

Szakmai stáb:

Szakmai igazgató: Szénay Péter

Kapusedző: Petranics Szergej

Masszőr: Révész Zoltán

Szertáros: Dócs Károly

Technikai vezető: Terjék Sándor

Szóljon hozzá!

Nyugati csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Érdi VSE 2 0 0 6
FC Ajka 2 0 0 6
THSE-Szabadkikötő 2 0 0 6
Kaposvári Rákóczi FC 1 1 0 4
III. Kerületi TVE 1 1 0 4
Gyirmót FC Győr II 1 0 1 3
Puskás Akadémia FC II 1 0 1 3
Csepel FC 1 0 1 3
Tarr Andráshida SC 1 0 1 3
Videoton FC II 1 0 1 3
Pénzügyőr SE 1 0 1 3
Dunaharaszti MTK 0 1 1 1
BKV Előre SC 0 1 1 1
Pápai Perutz FC 0 0 2 0
VLS Veszprém 0 0 2 0
Csornai SE 0 0 2 0

Közép-csoport

Team Wins DRAW Lost Points
SZEOL SC 2 0 0 6
Duna Aszfalt TVSE 1 1 0 4
Szekszárdi UFC 1 1 0 4
Dunaújváros PASE 1 1 0 4
Paksi FC II 1 1 0 4
Pécsi MFC 1 0 1 3
Rákosmente KSK 1 0 1 3
Kozármisleny FC 1 0 1 3
Hódmezővásárhelyi FC 0 2 0 2
Makói FC 0 2 0 2
Mórahalom VSE 0 2 0 2
Vecsési FC 0 2 0 2
FC Dabas 0 1 1 1
Budapest Honvéd-MFA II 0 1 1 1
Szentlőrinc SE 0 0 2 0
Iváncsa KSE 0 0 2 0

Keleti csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Putnok FC 2 0 0 6
Tállya KSE 1 1 0 4
Debreceni EAC 1 1 0 4
Monori SE 1 1 0 4
Jászberényi FC 1 1 0 4
Tiszafüredi VSE 1 0 1 3
Balassagyarmati VSE 1 0 1 3
MTK Budapest II 1 0 1 3
Cigánd SE 1 0 1 3
Nyírbátori FC 1 0 1 3
ESMTK 1 0 1 3
Gyöngyösi AK 0 2 0 2
Diósgyőri VTK II 0 1 1 1
STC Salgótarján 0 1 1 1
Füzesgyarmati SK 0 0 2 0
Termálfürdő Tiszaújváros 0 0 2 0