A+ R A-

Alaposan kicserélődött a Cigánd SE kerete

A bodrogközi együttes 18+2 fős kerettel vág neki az NB III-as bajnoki szezonnak.

Érkezők: Balla János (Tiszakanyár), Benke Bálint (Dunaharaszti), Certicky Márk (Cigánd SE U-19), Deme Tamás (Cigánd SE U-19), Horváth Attila (Cigánd SE U-19), Jáger Csaba (Cigánd SE II), Kovács Gergő (Hajdúböszörmény), Makkai Ádám (Cigánd SE U-19), Molnár László (Tiszaújváros), Molnár Tamás (Hajdúböszörmény), Németh Szabolcs (Hatvan), Oravecz Zénó (Cigánd SE II), Ötvös Bence (Nyíregyháza), Pásztor Alex (Cigánd SE II), Sánta Kázmér (Cigánd SE II), Szöllősi Ferenc (Jászberény), Toma György (Kisvárda).

Távozók: Angyal Norbert (Szolnok), Balogh Alex (Putnok), Balogh Tamás (Békéscsaba), Barcsay Márk (Sényő), Csicsvári Milán (Putnok), Egyed Balázs (Putnok), Kasza Dániel (REAC), Katona György (Szolnok), Kuti Krisztián (DVSC), Molnár Róbert (Szolnok), Nicorec Onisor (Szeged), Oltean Sergiu (Kisvárda), Popa Ovidiu (Románia), Popescu Robert (Füzesgyarmat), Raducu Sorin (Otelul Galati), Sándor Tamás (Dunaújváros), Szilágyi Lóránd (Spanyolország), Varga Kevin (DVSC).

A Cigánd SE 2017-2018. évi őszi bajnoki kerete:

Játékosok:

Kapusok (2): Deme Tamás Sánta Tibor

Védők (6): Baksa Zoltán Horváth Attila Jáger Csaba Kovács Gergő Oravecz Zénó Pásztor Alex

Középpályások (9): Balla János Benke Bálint Certicky Márk Molnár László Oláh Levente Ötvös Bence Sánta Kázmér Szöllősi Ferenc Toma György

Csatárok (3): Makkai Ádám Molnár Tamás 

Szakmai stáb:

Szakmai igazgató: Szénay Péter

Kapusedző: Petranics Szergej

Masszőr: Révész Zoltán

Szertáros: Dócs Károly

Technikai vezető: Terjék Sándor

Szóljon hozzá!

Nyugati csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Érdi VSE 10 5 1 35
Kaposvári Rákóczi FC 11 2 3 35
FC Ajka 9 4 3 31
Tarr Andráshida SC 9 1 6 28
Pápai Perutz FC 9 1 6 28
Puskás Akadémia FC II 8 2 6 26
Videoton FC II 8 1 7 25
Csepel FC 7 3 6 24
Dunaharaszti MTK 6 5 5 23
III. Kerületi TVE 5 7 4 22
BKV Előre SC 6 2 8 20
Pénzügyőr SE 5 2 9 17
VLS Veszprém 3 4 9 13
Csornai SE 4 1 11 13
Gyirmót FC Győr II 3 2 11 11
THSE-Szabadkikötő 3 2 11 11

Közép-csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Dunaújváros PASE 12 1 3 37
Duna Aszfalt TVSE 11 3 2 36
Pécsi MFC 11 2 3 35
SZEOL SC 10 1 5 31
Iváncsa KSE 9 3 4 30
FC Dabas 8 3 5 27
Paksi FC II 8 2 6 26
Szentlőrinc SE 7 3 6 24
Rákosmente KSK 6 3 7 21
Szekszárdi UFC 5 5 6 20
Kozármisleny FC 5 3 8 18
Budapest Honvéd-MFA II 5 2 9 17
Mórahalom VSE 2 5 9 11
Hódmezővásárhelyi FC 2 5 9 11
Makói FC 2 3 11 9
Vecsési FC 1 4 11 7

Keleti csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Monori SE 12 4 0 40
ESMTK 11 3 2 36
STC Salgótarján 10 2 4 32
MTK Budapest II 8 2 6 26
Putnok FC 7 4 5 25
Tiszafüredi VSE 7 2 7 23
Jászberényi FC 5 6 5 21
Füzesgyarmati SK 6 3 7 21
Nyírbátori FC 6 3 7 21
Cigánd SE 6 2 8 20
Termálfürdő Tiszaújváros 5 3 8 18
Balassagyarmati VSE 5 2 9 17
Gyöngyösi AK 4 5 7 17
Diósgyőri VTK II 4 3 9 15
Debreceni EAC 4 2 10 14
Tállya KSE 3 4 9 13

Nyugati csoport 16. forduló

Közép-csoport 16. forduló

Keleti csoport 16. forduló